HİZMETLERİMİZ
SON KONTROL

Mamül halini alan ve müşteriye sevk edilmeyi bekleyen ürünler.Uzman kalite kadromuz tarafından tüm spesifikasyonları kontrol edilerek sevke hazır onayı vurularak müşterilerimize gönderilir.Bu sayede müşterimizin tarafımızdan üretilen ürünlerin uygunluğundan emin olmaları hedeflenmiştir.

Uygulanan Kontrol Testleri

Kalite standartımızı korumak için kurulan laboratuarımızda cross-cut (yapışma testi ), renk ölçüm cihazı ile renk ölçümü, kazıma ve boya kalınlığı ölçme işlemleri yapılmaktadır.

Kullanılmakta olan boyaların hazırlanması , sıcaklığa bağlı viskozite ölçümleri, fırın sıcaklıkları ve zamanı ile tatbikatın kalınlıkları devamlı kontrol edilmektedir.

Yüksek kalitede boyamayı ilke edinen firmamızda boyanan parçalar her işlemden sonra titizlikle kontrol edilmektedir. Yüzey hazırlama ve boyama işleminden sonra tek tek kontrol edilerek sevkiyata hazır hale getirilen ürünlerin kalite kontrol onayından geçmeden sevk edilmeleri kesinlikle mümkün değildir.

Firmamız kalite denetim standartları sayesinde de; abs boyama,plastik boyama,abs plastik boyama,plastik üzerine su bazlı boyama , plastik üzerine solvent bazlı boyama , tampon baskı,plastik üzerine desen boyama alanlarında sektörün lider firmalarından biri durumundadır.